Prodat Vila, Ullared, Gothenburg, Švédsko, Gällared 320

Prodat - Cod. 35207

  • Typologie: Vila
  • Oblast: 165 m²
  • Pocet pokoju: 7
  • Podlazí: 2

Nabízeno k prodeji:
Oddělila typickou švédskou dřevěnou vilu z roku 1926 na pozemku o rozloze 2480m2, nacházející se na venkově malé vesnice, která lemuje lesy v zalesněném a vodě bohatém prostředí. Obchodní dům, supermarket, Vårdcentral, zubař a lékárna asi 8 km v obci Ullared. Falkenberg a Varberg cca 35 km.
Prostorná předzahrádka, tvořená trávou a rostoucí výsadbou, je oplocena oplocením. V přední části domu je prostorná dřevěná terasa po celé šířce domu a vstup do "čisté haly".
Na boku přední zahrady a domu je prostorná příjezdová cesta pro 2 a více vozů se vstupem do "denní" haly.
Rozložení bg: "denní" hala s vstupem do prádelny / kotelny s CV systémem na pelety. Světlý obývací pokoj s krbem, prostorná kuchyň se spotřebiči a dveřmi na dřevěnou terasu s vířivkou a lusthus. Malá koupelna s umyvadlem a sprchou. Přes druhou halu, kde jsou schody do 1. patra a toaleta, vstoupíte do prostorné ložnice.
Dispozice 1. patro: 2 prostorné, světlé, nově zrekonstruované pokoje a přistání s výstupem na malý balkon.
Venku:
Na příjezdovou cestu, která hraničí s kamennou garáží + - 48m2 s nadstandardním studiem pro hosty. Dřevěné prodloužení pro táborník například. Dřevěná bouda a velmi prostorná dřevěná pracovní plocha pro tesaře.
Domy i garáže a stodoly byly částečně renovovány, některé ještě musí být provedeny. Možné převzetí například nábytku nebo nářadí je obchodovatelné, stejně jako cena.
Více obrázků na požádání, pb se zájmem.

REGISTROVANÉ NÁVŠTĚVY PRO toto oznámení

Návštěvy rozdělené podle země původu

Změna časového období

Poptávka po této nemovitosti


REALIGRO FREE ADVERT
Vyžádat informace o podobné nemovitosti
I'm over 18, I accept Terms of Use and Privacy Policy.*
Zrušit
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB